top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılından günümüze kadar geçen süreçte tecrübesini ve sektördeki deneyimini arttırmaktadır. Sektörün lider isimlerinin bulunduğu yönetim kadrosu ve profesyonel medikal ekiplerimizle hayat kurtarma yolunda devam etmekteyiz. Şirketimiz sosyal sorumluluk bilinciyle bir çok proje de yer almıştır.

Sağlık hizmetlerinin en önemli alanlarından biri olan “acil sağlık hizmeti’nin tanımında dünyaca kabul edilen 32 acil durum (kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş, başlamış doğum faaliyeti, vs.) kriterlerini benimseyen SAS ambulans, hizmet kalitesinde dünya standartlarını uygulayan ambulans kuruluşudur.

SAS ambulans Acil Hattı olan 444 97 43, tüm GSM operatörlerinden ve sabit hatlardan alan kodu çevirmeden aranabilmektedir. 365 gün 24 saat çağrı merkezinde bulunan Dispatcherlar tarafından gelen tüm çağrılar karşılanarak, istenilen hizmete göre organizasyon gerçekleştirilir. Acil ambulans taleplerinde, hastaların klinik durumlarına göre en yakın ambulans ekibi görevlendirilirken diğer taraftan hasta hakkında bilgi alınarak ekibe iletilir. Gerek duyulması halinde ilkyardım bilgileri ile hasta yakınlarına gerekli destek verilmektedir.

 Bugüne kadar sayısız başarılar elde etmiş olan ve yılların getirmiş olduğu tecrübesini ilk günün heyecanı ile birleştiren SAS, her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

20210503_155010[1].jpg
DSC08031.JPG

Vizyon

Ulusal ölçekte yaygın, çağdaş, ulaşılabilir, etkin acil sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak.

Misyon

Ülkemizde uluslararası standartta acil sağlık hizmetlerinin yerleştirilmesini, geliştirilmesini ve bu hizmetlerin toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamak.

 

"Hayat Kurtarmak İçin Yola Çıktık,

Daha Çok Hayat Kurtaracağız…"

9a53f052-3286-422f-addf-479d98156edc_edited.jpg
bottom of page