top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

1993 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz, sağlık sektöründeki deneyimi ve tecrübesi ile hayat kurtarmaya devam ediyor. Lider isimlerin yer aldığı yönetim kadromuz ve uzman medikal ekiplerimizle birlikte, sosyal sorumluluk bilincimizi de gözeterek birçok projede yer aldık.

SAS ambulans olarak, acil sağlık hizmeti alanında dünya genelinde kabul edilen 32 acil durum kriterini benimsiyoruz ve hizmet kalitemizde dünya standartlarını uyguluyoruz. Acil hattımız olan 444 97 43, tüm GSM operatörlerinden ve sabit hatlardan alan kodu çevirmeden aranabiliyor. 365 gün 24 saat aktif olan çağrı merkezimizde, Dispatcherlarımız tarafından gelen tüm çağrılar karşılanıyor ve istenilen hizmete göre organizasyon gerçekleştiriliyor.

Acil ambulans taleplerinde, hastaların klinik durumlarına göre en yakın ambulans ekibi görevlendirilirken, hastalar hakkında bilgi alınarak ekibe iletiliyor. İlkyardım bilgileri ile hasta yakınlarına da gerekli destek sağlıyoruz. Kara ambulans hizmeti, hava ambulans hizmeti, evde sağlık hizmeti, medikal eskort hizmeti ve organizasyonlardaki sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere birçok hizmet sunmaktayız.

SAS olarak, yılların getirdiği tecrübemizi ilk günkü heyecanımızla birleştirerek sayısız başarı elde ettik. Her zaman yanınızda olarak hayat kurtarma yolculuğuna devam edeceğiz.

20210503_155010[1].jpg
DSC08031.JPG

Vizyon

Ulusal ölçekte yaygın, çağdaş, ulaşılabilir, etkin acil sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak.

Misyon

Ülkemizde uluslararası standartta acil sağlık hizmetlerinin yerleştirilmesini, geliştirilmesini ve bu hizmetlerin toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamak.

 

"Hayat Kurtarmak İçin Yola Çıktık,

Daha Çok Hayat Kurtaracağız…"

9a53f052-3286-422f-addf-479d98156edc_edited.jpg
bottom of page