top of page

Organizasyonlarda Sağlık

Hizmeti

ORGANİZASYONLARDA SAĞLIK HİZMETİ

Organizasyonlarda acil yardım ambulans hizmeti kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ve doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Hastaya acil müdahale ve sağlık kuruluşu değişikliği kararı verildiğinde, yeniden canlandırma (resüsitasyon) ve ileri yaşam desteğine (yoğun bakım) kadar, her türlü sağlık probleminde gerekli müdahale gerçekleştirilir.

Müdahale koşulları hastanın bulunduğu yerden bir sağlık kuruluşuna nakline kadar aralıksız sürdürülür. Ambulans içinde hastane koşulları sağlanır ve hasta en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna ulaştırılır. Yıllara dayanan tecrübesi ile her yıl düzenlenen yerli ve uluslar arası etkinliklerde tercih edilen firma olmuştur.

 

KONSER ORGANİZASYON AMBULANS VE SAĞLIK EKİBİ GÜVENCESİ

Belediyeler, organizasyon firmaları, kamu ve özel kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen ve çok sayıda vatandaşın bir araya geldiği konser vb. etkinliklerde basit yaralanmalardan, bilinç kaybı vb. hayati tehlike içeren durumlara kadar her türlü acil durumda ekiplerimiz olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak gerekli durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna nakil hizmeti vermektedir.

Yangın, izdiham, panik vb. kitlesel yaralanmaların yaşanabileceği durumlarda da gerek 112 gerekse kolluk kuvvetleri ile işbirliği içinde birden fazla ekip ile acil tıbbi müdahale ve acil yardım ambulans hizmeti verme tecrübe ve kapasitesine sahibiz.

 

SPOR MÜSABAKASI ORGANİZASYON AMBULANS VE SAĞLIK EKİBİ GÜVENCESİ

Spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik madde 9 e bendi gereği; tüm spor kulüpleri müsabaka alanında uluslararası federasyonların kriterleri doğrultusunda, yeterli sayıda sağlık elemanı, ambulans, itfaiye araç ve gereçleri bulundurmak ile yükümlüdür. Firmamız, sınırlı sayıda seyircinin bulunduğu amatör müsabakalardan derbilere kadar her spor branşına sağlık hizmetleri verebilmektedir.

Ambulans ekiplerimiz ile seyirci sağlık güvenliği sağlanmakta ve acil durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna nakil hizmeti sağlanmaktadır. Kulüplerin talep etmesi halinde saha hekimliği veya sağlık ekibi hizmetleri de verilebilmektedir.Saha ekipleri ilk yardım çantası ve uygun medikal ekipman ile basit tıbbi hizmetlerden, hayati tehlike bulunan durumlara kadar her vakaya müdahale edebilmektedir.

 

KONGRE VE FUAR ORGANİZASYON AMBULANS VE SAĞLIK EKİBİ GÜVENCESİ

Önemli misafirlerin ve markaların katıldığı; yaşanabilecek acil vakalara eksik veya hatalı müdahale yapılması durumunda fuar veya kongrenin itibarının sarsılması ve geleceğinin tehlikeye girmesi olasıdır. Firmamız uzman sağlık ekipleri ve tam donanımlı ambulansları ile gerek yerinde ilk müdahalenin yapılması gerekse ambulans ile en yakın sağlık kuruluşuna nakil organizasyonunun yapılması konusunda hizmet vermektedir.

 

PİKNİK ORGANİZASYONU AMBULANS VE SAĞLIK EKİBİ GÜVENCESİ

Yorucu ve stresli şehir hayatından uzaklaşmak için sayfiye yerlerde veya doğada gerçekleştirilen organizasyonlarda merkeze uzaklık nedeniyle oluşabilecek acil durumlarda sağlık organizasyonu önem teşkil etmektedir.

 

AÇILIŞ ORGANİZASYONU AMBULANS VE SAĞLIK EKİBİ GÜVENCESİ

Önemli misafirlerin ve markaların katıldığı; yaşanabilecek acil vakalara eksik veya hatalı müdahale yapılması durumunda marka itibarının sarsılması ve tehlikeye girebileceği olasıdır. Firmamız uzman sağlık ekipleri ve tam donanımlı ambulansları ile gerek yerinde ilk müdahalenin yapılması gerekse ambulans ile en yakın sağlık kuruluşuna nakil organizasyonunun yapılması konusunda hizmet vermektedir.

bottom of page