top of page

Beyoğlu Özel Ambulans

Beyoğlu Özel Ambulans, İstanbul Beyoğlu ilçesinde acil ambulans görev kapsamında olmayan hizmetlerin verildiği yaşlı, engelli ve yatalak tüm hastaların yararlandığı tam teşekküllü bir ambulans hizmetidir. İnsanların hızlı bir şekilde ve güvenle nakledilmesi için hayati öneme sahiptir. Araştırmalar hasta nakil hizmetlerinde özel ambulans şirketlerinin önemini açıkça ortaya koymaktadır. Nakil sırasında özel bakım ihtiyacı olan ve titizlikle taşınması gereken bireylerin tam ihtiyacı olan özel ambulanslar ile nakil ihtiyaçlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğinde özel ambulansların teknik özellikleri, ekipmanları ve diğer hizmetleri belirtillmişitir. Özel Ambulanslar acil ve acil olmayan hasta nakli ve müdahalesi yapabilmektedir. Şehir içi ve şehirler arası hasta nakil hizmetleri ile yurtdışı geri dönüş ve organizasyonlarda sağlık tedbiri hizmetleri verilmektedir.


Beyoğlu Özel Ambulans Hizmetleri


Bireylerin ambulansla nakilleri öncelikli hizmetimizdir. Bunun dışında organizasyonlarda sağlık tedbiri ve havayolu ambulans hizmetimiz bulunmaktadır.


• Acil yardım ambulansı

• Acil Doktorlu Kara Ambulansı

• Uçak Ambulans

• Hasta nakil ambulans

• Şehirler arası hasta nakil ambulans

• Yaşlı, engelli ve yatalak bireylerin nakil işlemleri

• Film,dizi, gezi, toplantı gibi faaliyetlerde sağlık tedbiri alma

• Organ nakli için transfer

• Yurtdışı geri dönüş işlemleri


Beyoğlu Hasta Nakil Hizmetleri


Bireylerin sağlıklı bir şekilde muayeneleri ve hastaneler arası transferler de özel ambulanslar araçları önemli yer tutmaktadır. Acil olmayan durumlar da kamu ambulansları hizmet vermez. Böyle durumlarda özel ambulans firmaları devreye girmektedir. Hastaneden hastaneye veya evden hastaneye, hastaneden eve, huzur evi ve bakım evi transferleri, şehirler arası hasta nakli ve özel davetler için bizleri aramanız gerekmektedir. hasta nakil ambulans,

bireylerin her türlü ekipman ihtiyacını karşılayarak konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirmesini sağlarlar. SAS Ambulans olarak nakilleri yapılacak bireylerin en güvenli ve en konforlu ve en kaliteli şekilde transferleri için memnuniyet duyacağınız hizmetler sunuyoruz.

İlgili yasal düzenlemelere yüzde yüz uyumlu şekilde donattığımız araç filomuzla, siz değerli

müşterilerimizin çağrılarına cevap veriyoruz.


Özel Ambulans Yönetmelik


Özel ambulans yönetmelik hükümlerine göre acil olmayan yaşlı, engelli ve yatalak bireylerin nakilleri özel ambulans ile yapılabilmektedir. Ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkında yönetmeliğin Acil Hizmetler ve Ambulanslar ile ilgili 24. maddesinin 8b bendi gereği özel tıp merkezlerinde ve Özel Hastaneler Yönetmeliği 40. madde gereği özel hastanelerde, acil durumlarda veya gerekli tıbbi durumlarda hasta naklinde kullanılmak üzere ambulans hizmeti verilmesi zorunludur.


Bu hizmet, sağlık kuruluşuna il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı ve 24 saat çalışma esasına göre çalışma belgesi düzenlenmiş 3 paramedik, 3 ATT ve 3 şoförlü ekibin çalıştığı bir tam donanımlı acil yardım ambulansı satın alınması yoluyla karşılanabileceği gibi alternatif olarak gerekli acil durumlarda çağrı yapılmasından itibaren on dakikada tıp merkezinde olunacağı taahhüt edilmek kaydıyla, 7/12/2006 tarihli ve 26369 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğine göre faaliyet gösteren bir özel ambulans şirketi ile ambulans hizmeti alım sözleşmesi imzalanması yoluyla da karşılanabilmektedir. Acil yardım ambulanslarının yüksek bedelleri ve araçta çalışacak personelin aylık maliyetinin yüksek olması nedeniyle bir çok hastane ve tıp merkezi ambulans servisleriyle anlaşma yoluna gitmektedir. Firmamız envanterinde bulunan 7 adet ambulans ve 1 adet uçak ambulans uzman sağlık personeli ile talep eden sağlık kuruluşlarına uygun maliyetlerle ambulans hizmet sözleşmeleri imzalamaktadır.


Beyoğlu Organizasyonlar da Sağlık Tedbiri


Okul ve şirket gezileri, film ve dizi çekimleri, toplantı ve gösteriler, festival, konser vb. faaliyetler de özel ambulans ile sağlık tedbiri alıyoruz. Bu organizasyonlar da oluşabilecek sağlık sorunlarına anında müdahale ederek misafirlerinizin güvenliğini sağlıyoruz.

Tam ekipmanlı özel ambulans araçlarımız, ihtiyaç halinde kişilere acil müdahale sağlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerince ilk yardım hizmeti sağlanacaktır. Bu yüzden organizasyonlarınızda acil müdahale ekibi bulundurmanız önemli olmaktadır.


Beyoğlu Özel Ambulans Fiyatları


Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi özel ambulans fiyatlarında da müşteri memnuniyeti odaklı

düşünmekteyiz. Kaliteli hizmetleri sunmanın belirli bir maliyeti olsa da ödeme planlarımızı gördükten sonra bizi tercih edeceğinize eminiz.

Müşteri memnuniyetini arka plana atan büyük maliyetli hizmetler yerine daha az maliyetli özel ambulans, hizmetleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi ve yakınlarınızı sağlıkla korumanızı sağlayacaktır. Hizmetlerimiz de fiyatlamalar başlangıç ücreti + km başına ücretlendirme ve gerekli ekipman ve refakatçi ile hesaplanmaktadır.


Evde Hemşirelik Hizmeti

Evde sağlık hizmeti almak isteyen bireylerin tüm sağlık hizmetlerini ayağına kadar götürüyoruz. Enjeksiyondan, Serum takılmasına, Evde refakat hizmetinden, nöbetçi hemşirelik hizmetine kadar her şeyiyle ilgileniyoruz.

Gerekli olması halinde evde uzman doktor muayene hizmetini de organize ediyoruz.

Comments


bottom of page