top of page

ULUSLARARASI AMBULANS YURT DIŞINA HASTA TAŞIMA FİYATLARI


Uluslar arası hasta taşıma, SAS uluslar arası Ambulans hizmetleri yurt dışında hata taşıma konusunda hızlı, deneyimli genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile sunduğu kaliteli hizmetler ile sektörde yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Arnavutluk, Azeybaycan, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Belarus, Hırvatistan, Çekya, Danimarka, Estonya, Fransa, Gürcistan, Almanya Yunanistan, Macaristan, Irak, İtalya, Kazakistan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Moldova, Karadağ, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Rusya, Ukrayna, Kırım, İspanya, İsviçre, Kuzey Makedonya, Özbekistan ve Kosova gibi birçok ülkeye hasta transferi yapmaktayız. Uluslar arası ambulans yurt dışına hasta taşıma fiyatları için en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız.Yurtdışı Hasta Transferi

Hızlı ve iyi hizmeti ilke edinen şirketimiz çözüm odaklı ve profesyonel operasyonel deneyimiyle, hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına yönelik uygun çözümler üretip gerek personel eğitimleri gerekse medikal ve tıbbi donanımlar konusunda sürekli bir gelişim içinde olmayı kendine görev edinmiştir. Bu hedefler doğrultusunda yurt içindeki ambulans hizmetimizin yanında yurt dışı hasta transferi hizmetini de sunmaktayız. Evden eve, evden sağlık kuruluşlarına veya ülkeden ülkeye sağlık kuruluşları arasında sağladığımız bu hizmet hastanın yaşamsal kalitesini koruması açısında önemli durum teşkil etmektedir. Özel durumlar için deneyimli profesyonel sağlık personelimiz ve gerekli donanımlara sahip araçlarımız ve seçeneklerimiz, hastalarımızın konforlu ve sağlıklı bir biçimde gidecekleri noktalara ulaşmasını sağlamaktadır.


Uluslararası Ambulans Ekibimiz

Shengen vizeli sağlık ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış kişiler arasından seçilmiş acil tıp hekimleri, acil tıp teknikerleri, acil tıp teknisyenleri ve ilk yardım eğitimi almış sürücülerden oluşmaktadır. Profesyonel üç kişilik ekibimiz ile sizlerin yanında bulunuyor ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmek için gerekli olan her türlü desteği sizlere sağlıyoruz. Bunun yanında gerekli durumlarda sizlere Sağlık bakanlığından ruhsatlandırılmış olan kendi bünyemizde bulunan hava ambulans ile uçak ambulans hizmeti de sunabiliyoruz.


Uluslar arası Hasta Transfer Hizmetinin Aşamaları

 • Uluslar arası hasta transfer hizmeti kabul, hazırlık ve ulaştırma şu şekilde gerçekleşmektedir.

 • İlk aşama olarak hastanın durumu hakkında detaylı bilgi alınır. (Hasta bilgi formu gönderilir.)

 • Hastaya uygun önlemlerin alınmasına ve hazırlıkları yapmamıza yardımcı olur.

 • Sorularınız hakkında bilgilendirilirsiniz.

 • Hastaya uygun çeşitli transfer seçenekleri hakkında ekibimiz tarafından bilgilendirilip, bütün olasılıklar göz önüne alınarak en güvenli ve maliyeti düşük seçenekler konusunda bilgi verilir.

 • İkinci aşamada seçeneklerden birini kabul ettiyseniz (Hava Ambulans, Kara Ambulans ve Tarifeli Hava Yolu Sedyeli Uçuş), personelimiz transfere uygun olarak bilgilendirilip, gerekli malzemelerin de sağlanmasıyla hastanın yol güvenliğinin tam olması için gerekli çalışmalar yapılır.

 • Hasta için gerekli belge işlemleri tamamlanarak transfere hazır hale getirilir.

 • Üçüncü aşamada hasta yolculuğa uygun görülürse, hasta nakli başlatılır.

 • Deneyimli personelimizin görevi hastanın güvenli ve konforlu bir biçimde nakli için eşlik etmektir.

 • Nakil süreci sadece hastalar için değil hasta yakınları içinde gergin bir zaman oluşturmaktadır.

 • Bu zorluğu azaltmak için çabamız, sizi hastanın durumu hakkında bilgilendirmek ve bir güncelleme gerektiğinde bize ulaşmanızı kolaylaştırmaktır.

 • Hastanın nakli sonrasında da hastanın durumu hakkında ve hastanın yatışının tam olarak sağlandığı konusunda (eğer bir sağlık kuruluşuna) transfer yapılmışsa tam güncel bilgiyi hasta yakınlarına ulaştırmak önceliğimizdir.

3.697 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page