top of page

ULUSLARARASI AMBULANS YURT DIŞINA HASTA NAKLİ

Uluslararası hasta taşıma, SAS Uluslararası Ambulans hizmetleri yurt dışında hata taşıma konusunda hızlı, deneyimli genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile sunduğu kaliteli hizmetler ile sektörün öncü kurumu halinde olmaktadır. Almanya, İngiltere, Hollanda, Avusturya, Fransa, Romanya, Slovenya, Bulgaristan, İsviçre, Belçika, İsveç, Azerbaycan, İran, Irak, Suriye, Gürcistan ve İtalya gibi birçok ülkeye hasta transferi yapmaktayız. Uluslararası ambulans yurt dışına hasta taşıma fiyatları için en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız.


Yurtdışı Hasta Transferi

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına yönelik uygun çözümler üretip gerek personel eğitimleri gerekse gerekli donanımlar konusunda sürekli bir gelişim içinde olmayı kendine görev edinmiştir. Bu hedefler doğrultusunda yurtiçi ambulans hizmetimizin yanında yurtdışı hasta transferi hizmetini de uygulamaya koyduk. Evden eve, evden sağlık kuruluşları arasında veya ülkeden ülkeye sağlık kuruluşları arasında sağladığımız bu hizmet hasta refahını koruması açısında elzem durum teşkil etmektedir. Özel durumlar için eğitilmiş deneyimli sağlık personelimiz ve gerekli donanımlara sahip araçlarımız ve seçeneklerimiz, hastalarımızın konforlu ve sağlıklı bir biçimde gidecekleri noktalara ulaşmasını sağlamaktadır.


Uluslararası Ambulans Ekibimiz

Pasaportları ve vizeleri bulunan sağlık ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış kişiler arasından seçilmiş Paramedikler, Hemşireler ve ilk yardım eğitimi almış sürücülerden oluşmaktadır. Profesyonel üç kişilik medikal ekibimiz ile sizlerin yanında bulunuyor ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmek için gerekli olan her türlü desteği sizlere sağlıyoruz. Bunun yanında gerekli durumlarda sizlere uçak ambulans ve tarifeli uçaklarda medikal eskort hizmeti de sunabiliyoruz.


Uluslararası Hasta Transfer Hizmeti Aşamaları

- İlk aşama olarak hastanın durumu hakkında bilgiler ve hastanın klinik durumunu bildiren raporlar toplanır, hastanın klinik durumuna uygun önlemlerin alınmasına ve hazırlıkları yapmamıza yardımcı olur. Doğru yaklaşım ve sorularınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Hastaya uygun çeşitli transfer seçenekleri hakkında ekibimiz tarafından bilgilendirilip, bütün olasılıklar göz önüne alınarak en güvenli ve maliyeti düşük yol ile ilgili seçenekler konusunda bilgi verilir.

- İkinci aşamada seçeneklerden birini kabul ettiyseniz(kara yada hava) personelimiz transfere uygun olarak bilgilendirilip, gerekli malzemelerin de sağlanmasıyla hastanın yol güvenliğinin tam olması için gerekli çalışmalar yapılır. Hasta için gerekli belge işlemleri tamamlanarak transfere hazır hale getirilir.

- Üçüncü Aşamada hasta yolculuğa uygun görülürse, hasta nakli başlatılır. Deneyimli sağlık personelimizin görevi hastanın güvenli ve konforlu bir biçimde naklini sağlamaktır.

- Nakil süreci sadece hastalar için değil hasta yakınları içinde gergin bir zaman oluşturmaktadır. Bu zorluğu azaltmak için çabamız, sizi hastanın durumu hakkında bilgilendirmek ve bir güncelleme gerektiğinde bize ulaşmanızı kolaylaştırmaktır.

- Hastanın nakli sonrasında da hastanın durumu hakkında ve hastanın yatışının tam olarak sağlandığı konusunda (eğer bir sağlık kuruluşuna transfer yapılmışsa) tam güncel bilgiyi hasta yakınlarına ulaştırmak önceliğimizdir.


78 görüntüleme0 yorum
bottom of page