top of page
 • Yurt dışı hasta transfer taleplerini ne kadar süre içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz?
  Gerekli tüm bilgi ve dokümanlar tarafımıza ulaştıktan sonra, transferi uygun olan hastalar için kara ambulansı için 1 saat içerisinde operasyon sürecine başlıyoruz, hava ambulans taleplerindeyse uçuş izni alınır alınmaz.
 • Yurt dışı hasta transferleri için hangi bilgi ve dökümanlar gereklidir?
  Gerekli izinlerin alınabilmesi için hastaya ait medikal rapor ve kimlik/pasaport fotokopisinin yanı sıra, refakatçiye ait kimlik/pasaport fotokopisi gerekmektedir.
 • Ambulanslarınızın donanımları ve bulunan personelleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
  Ambulanslarımız sınıf türlerine göre acil sağlık hizmetleri yönetmeliğinin öngördüğü yasal donanımlarını karşılamaktadır. Ambulanslarımız da Doktor veya Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni, Anestezi Teknikeri, Hemşire ve İlk yardım Sertifikalı Sürücüler görev almaktadır. Ambulanslarımızda bulunan ekipmanlar; ANA SEDYE SANDALYE SEDYE VAKUM SEDYE FARAŞ SEDYE OMURGA TAHTASI TRAKSİYON ATELİ ŞİŞME ATEL SETİ BOYUNLUK SETİ KED KURTARMA YELEĞİ SABİT OKSİJEN TÜPÜ PORTATİF OKSİJEN TÜPÜ TRANSPORT VENTİLATÖR HASTA BAŞI MONİTÖR DEFİBRİLATÖR (MONİTÖRLÜ) ENJEKTÖR POMPASI SABİT VAKUM ASPİRATÖRÜ PORTATİF ASPİRATÖR BAŞ SABİTLEYİCİ SABİT TANSİYON ALETİ PORTATİF TANSİYON ALETİ PULSE OXYMETRE TERMOMETRE DİAGNOSTİK SET LARİNGOSKOP SETİ STETESKOP YANIK SETİ ACİL DOĞUM SETİ ISI İZOLASYONLU KAP GLİKOMETRE ACİL İLAÇ ÇANTASI RESUSİTASYON ÇANTASI TEMEL TIBBİ MALZEME ÇANTASI
 • Ambulans taleplerinde çağrı merkezinize 7 gün 24 saat tek numara ile ulaşılabiliyor mu?
  Evet, acil durumlarda 444 97 43 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan 365 gün 24 saat boyunca ulaşılabilmektedir.
 • Ambulanslarınızın modeli ve tıbbi ekipmanları Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği şartlarına uygun mu?
  Evet, ambulanslarımız teknik özellikleri ve tıbbi donanımları itibariyle 'Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği' ve TSE 1789 Ek-C şartlarına uygundur.
 • Ödememi nasıl yapabilirim?
  Ödemelerinizi banka havalesi/eft ile 7/24 kolayca yapabilirsiniz.
 • Kurumunuz bünyesinde ambulans sayısı hakkında bilgi verir misiniz?
  Kurumumuz da 1 adet Uçak Ambulans, 5 adet Acil Yardım Ambulansı ve 3 adet Hasta Nakil Ambulansı bulunmaktadır.
 • Ambulansta kullanılan ekipmanlarınızın markaları neler?
  - Araçlarımız "Mercedes Sprinter" -Hava Taşıtlarımız “Cessna” (Spectrum sistem mev cut) - Donanım ve sedye sistemleri "EMS", - Defibrilatör "Corpuls ve Zoll", - Ventilatör "Weinmann ve Drager", - Enjektomat "Mindray", - Aspiratör "Boscarol", gibi markaları tercih etmekteyiz.
bottom of page